KONST / Litografier / Färglitografi 12433578
nr 1243 3578
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, Kvällsljus. Signerad, numrerad 43/250. Motivet: 34x46 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 mars 2019
kl 19:37:08
150 kr